Ons team

De mensen achter Deketelaere.

BWP_06154_Team-Deketelaere2


Arthur Deketelaere | Bouwmaterialen & shop
T 050 27 74 17 | E arthur@deketelaere-bouw.be

Astrid Deketelaere | Vloer-& wandafdeling
T 050 27 74 17 | E astrid@deketelaere-bouw.be

Dirk Hemelsoet | Directeur
T 050 27 74 17 | E dirk@deketelaere-bouw.be

Franky Dhoest | Chauffeur

Katrien Dhoest | Zaakvoerder
T 050 27 74 17 | E katrien@deketelaere-bouw.be

Koen Verplanken | Bouwmaterialen, shop & logistiek
T 050 27 74 17 | E koen@deketelaere-bouw.be

Maarten Denolf | Vloer- & wandafdeling
T 050 27 74 17 | E maarten@deketelaere-bouw.be

Peter Gyssels | Chauffeur

Pol Deketelaere | Zaakvoerder
T 050 27 74 17 | E pol@deketelaere-bouw.be

Sjoerd Van de Walle | Marketing & communicatie
T 050 27 74 17 | E sjoerd@deketelaere-bouw.be

Thomas Logghe | Magazijnier

Tom D'heedene | Vloer- & wandafdeling
T 050 27 74 17 | E tom@deketelaere-bouw.be

Yessica Gevaert | Boekhouding
T 050 27 74 17 | E boekhouding@deketelaere-bouw.be