Ons team

Ons gemotiveerd en vakbekwaam team staat steeds klaar!


Arthur Deketelaere | Bouwmaterialen & shop
T 050 27 74 17 | E arthur@deketelaere-bouw.be

Astrid Deketelaere | Vloer-& wandafdeling
T 050 27 74 17 | E astrid@deketelaere-bouw.be

Franky Dhoest | Chauffeur

Katrien Dhoest | Zaakvoerder
T 050 27 74 17 | E katrien@deketelaere-bouw.be

Koen Verplanken | Bouwmaterialen, shop & logistiek
T 050 27 74 17 | E koen@deketelaere-bouw.be

Nancy Demeulenaere | Boekhouding
T
050 27 74 17 | Eboekhouding@deketelaere-bouw.be

Nicola Baert |
Magazijnier

Peter Gyssels | Chauffeur

Pol Deketelaere | Zaakvoerder
T 050 27 74 17 | E pol@deketelaere-bouw.be

Tom D'heedene | Vloer- & wandafdeling
T 050 27 74 17 | E tom@deketelaere-bouw.be